İş ilanı yayınlayarak 24 milyon aday arasından en doğru adaya ulaşın!

Aradığınız elemanı hemen bulmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İş İlanı Vermek İçin Arayın
0216 572 25 25
info@secretcv.com
Neden Secretcv.com

2000 yılından beridir insan kaynakları sektöründe hizmet veren Secretcv.com ile 24 milyon aday arasından ihtiyacınız olan adaya hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Aradığınız elemanı hemen bulmak için sizde iş ilanı yayınlayabilirsiniz.
İş İlanı Yayınla
Yüzbinlerce eleman arayan firma gibi iş ilanı mı yayınlamak istiyorsunuz?
Aradığınız Personel Secretcv'de, Hemen İş İlanı Ver

Secretcv.com 2000 yılından günümüze kadar ki süreçte kurumsal ve kobi firmaların eleman ihtiyacını karşılamaktadır. İş ilanı yayınlayarak veya 24 milyon aday veritabanımızdan aradığınız elemana hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yayınladığınız iş ilanları ücretsiz olarak push ve mail ile desteklenmektedir. Firmalarımızın talepleri doğrultusunda sms desteğide verilmektedir.

İlanlarınıza görsel ve video ekleyerek ilan görünümünüzü şekillendirebilirsiniz.

İş İlanı Nasıl Verilir?
  • İlan paketlerimizden herhangi birini satın alarak firma kaydınızı oluşturun.
  • İlan ekleme formundaki tüm bilgileri doldurarak ilanınızı yayınlayın.
Hemen İş İlanı Vermek İçin Arayabilirsiniz: 0216 572 25 25
İş İlanı Verilirken Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Doğru Personeli Bulurum?
Secretcv'deki geniş aday havuzundan faydalanarak iş ilanınızı geniş bir kitleye duyurabilirsiniz. Ancak açık pozisyonla ilgili bilgileri doğru bir şekilde ilan metnine ekleyerek adayları bilgilendirmek oldukça önemli. Sektör ve pozisyon kategorilerini uygun olacak şekilde doldurarak ve sonrasında da başvurular arasından mülakata davet ederek doğru adaya ulaşabilirsiniz.
İş İlanı Vermek İçin Ne Yapmalıyım?
Eğer Secretcv'de firmanızın üyeliği bulunmuyorsa ilk olarak firmanız adına üyelik oluşturmanız gerekiyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz. Daha sonrasında firmanıza uygun ilan paketini satın alarak ilan yayınlamaya başlayabilirsiniz. Desteğe ihtiyacınız olan herhangi bir konuda ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
İş İlanı Vermek Ücretsiz Mi?
Secretcv'de bazı ilan tiplerinde, sektörlerde ve pozisyonlarda ücretsiz bir şekilde ilan yayınlayabilirsiniz. Aşağıdaki listede yer alanlar için ücretsiz iş ilanı verebilirsiniz: Stajyer, İnsan Kaynakları ve Engelli